AnaSayfa / Tek Kart
Tek Kart

Tek Kart

Tekkart adı gibi:

Tek bir kartla her sektörden alışveriş yapıp size parapuan kazandıran ve bu kazandığınız parapuanlarla her yerde bedava alışveriş imkanı sunan, %100 yerli bir alışveriş sistemidir.

Üstelik herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan sadece cep numaranızla alışveriş yapabileceğiniz Türkiye deki en teknolojik mobil ödeme yöntemidir.

"Her alışverişe Tekkart" sloganıyla firmalar ve müşteriler arasında alışveriş bağını kuran Türkiye nin en güçlü alışveriş platformudur. Buluş niteliğinde bir sistem olduğundan; bir Ar-ge projesi olarak Bakanlık tarafından onaylanmış ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark ta yerini almıştır.

Tekkart, müşterilerin zaten yaptıkları günlük alışverişleri ve hizmetleri kazanca dönüştürür. Ulusal ölçekteki firmalardan, online alışveriş sitelerinden ve her bölgedeki tüm sektörleri içeren Tekkart üyeişyerinden alışverişinizi yapar ve kazanç elde edersiniz.

Müşteriler için, Her sektördeki alışverişten parapuan kazanarak bedava alışveriş imkanı verir. Daha sonra bu puanları istedikleri Tekkart üye iş yerinde hiçbir şart olmaksızın harcayabilirler.

Puan kullanırken bile puan kazanırlar. Firmalar için, Kendi müşteri programını kurarak, müşterileri sadık hale getiren, yeni müşteri kazandıran, etkili reklam yapmasını ve müşterilerinin diğer üyeişyerlerinde yaptığı alışverişlerinden de kazanç elde etmelerini sağlayan ilk ve tek sistemdir.

Kulüpler ve dernekler için Taraftar kart ve üye kart proğramını kurarak , Taraftarlarına, üyelerine tek başlarına alamayacakları indirim imkanı sunar , sunduğu bu avantaj ile aidiyet duygusunu artırır, taraftar ve üye avantajlı alışveriş yaparken Kulüpler , dernekler ve vakıflar da sürdürülebilir bir gelirin sahibi olur ve taraftarın , üyenin her alışverişinden % 1 kazanır .

Blog Kategori

Yunus Medya © 2020