AnaSayfa / Tekkart a Nasıl Üye Olurum
Tekkart a Nasıl Üye Olurum

Tekkart a Nasıl Üye Olurum

Nasıl üye olurum Tekkarta www.tekkart.com.tr ve www.yunusmedya.com web sayfası üzerinden “Kayıt ol” butonuna tıklayarak kolayca üye olursunuz. Eğer size birisi tavsiyede bulunmuşsa, referans bölümüne size tavsiyede bulunan kişinin cep numarasını yazabilirsiniz.

Ayrıca üye işyerlerimizden alışveriş yaparsanız, yapacağınız ilk alışverişinizde ad-soyad ve cep numaranızla üyeliğiniz başlatabilirsiniz.

 

Nasıl alışveriş yaparım Tekkart teknolojisi sayesinde bu bedava alışveriş keyfi o kadar kolaydır ki, üye iş yerlerimizde alışveriş sonrasında telefon numaranızı veya ID numaranızı söylemeniz yeter. Eğer para puanla ödeme yapacaksanız bir de alışveriş şifrenizi söylersiniz.

Online mağazalarda ise Tekkart web sayfası üzerinden ilgili mağazaya bağlanıp alışverişinizi yapmanız gerekir.

Ulusal mağazalarda ise Tekkart web sayfası üzerinden başvuru yaparak ilgili hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nerede alışveriş yaparım Öncelikle Tekkart uygulamasını Google Play veya Apple Storedan telefonunuza indirin. Uygulamayı açtığınızda, üye işyerlerinin bulunduğunuz noktaya en yakından itibaren listelendiğini göreceksiniz.

Dilediğiniz üye işyerini inceleyebilir, dilerseniz navigasyonla üyeişyerine kadar gidebilirsiniz. Tekkart web sayfasından da bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Puanlarımı ve harcamalarımı nasıl kontrol edebilirim Tekkart uygulaması ve web sayfasından size özel hesabınıza girerek harcamalarınızı, puanlarınızı ve kazançlarınızı anlık takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Danışmanlık İçin Adife Hanım İle Görşebilirsiniz. 0538 310 82 86

Blog Kategori

Yunus Medya © 2020