kamera sistemleri - güvenlik kamerası

kamera sistemleri - güvenlik kamerası

Yunus Durusoy - 29.07.2022

Kamera güvenlik sistemleri günümüzde oldukça yaygındır. Güvenlik söz konusu olunca akla gelen ilk olarak kameradır. Bu kamera sistemleri 2 guruba ayrılmaktadır.

 

 

Analog kamera sistemi

Analog kamera sistemleri şu şekilde çalışmaktadır. Bir kablo icerisinde 4 adet kablo bulunmaktadır. Bu kablolar ikisi voltaj kalan ikisi ise götüntü almak icin kullanılır. 12V adaptör ile çalışır, ve doğrudan dvr kayıt cihazına bağlıdır. Bu analog kamera sistemi en basiti ve az maaliyetli.

 

 

İp kamera sistemi

ip kamera sistemi diğer inden çok farklıdır. İp kameranın calışabilmesi icin bir ağ bağlantının olması gerekmektedir. ethernet kablosu ile poe siwich ile enerjisini ve görüntü aktarımı sağlanır. Nvr kayıt cihazı da aynı ağa bağlanıp ağda bulunan ip kameraların ip noları ve şifreleri bu nvr cihazına tanımlandıgında görüntü sağlıklı bir şekilde gercekleşir.

 

Biz Yunus Medya olarak tüm kurum ve kuruluşlara bu konuda destek vermekteyiz. Sıfırdan sistem kuruyoruz, kurulu sistem arızalarını gideriyoruz.

Yunus Durusoy - 29.07.2022 - 947
#cctv# güvenlik kamera sistemleri# kamera arıza takip# ip kamerası nasıl bağlanır# analog kamera nasıl baglanır# bina kamera sistemi# işyeri kamera sistemi# kameracı

Yorumlar

En Beğenilen

OTOPARK BOYAMA

Günümüzde birçok yerde kullanılan yol çizgileri hayatımızı kolaylaştırmak içi ...

PHP PDO ile veri ekleme

Pdo ile mysqle veri ekleme nasıl oluyor bunu uygulamalı bir şekilde göre ...

kamera sistemleri - güvenlik kamerası

Kamera güvenlik sistemleri günümüzde old ...

ankara kombi tamiri

Yaşam alanlarımızda kombi vazgecilmezimiz. O olmadan nerdeyse hayatımız kabus ...