ankara çerçeveci

ankara çerçeveci

Yunus Durusoy - 31.07.2022

Ankarada 30 yılı aşkın çerçeve imalatı yapan Durusoy Çerçeve hizmet vermeye devam ediyor. Hizmetlerinden biraz bahsetmek istiyorum.

 

Ahşap Çerçeve 

Fırınlanmış bıdaksız çam ağacından özenle imal ettiği ahşap çerçeveleri rengarenk ve farklı bir çok model ile resimlerinizi, eserlerinizi eşsiz bir güzelliğe dönüştürmeye devam ediyor.

 

Şovale

Yine kurutulmuş fırınlanmış çam ağacından imal ettiği şovaleleri alışıla gelmiş ölçülerde özenle imalatını yapmakta. Bunun yanı sıra istenilen ölçüde sizlerin cizdigi şekilde üretimi de yapılmakta.

 

 

Tuval

Profesyonel resim tuvali çift astarlı ve pamuklu. Ederleriniz uzun yıllar solmadan yırtılmadan ve en önemlisi de tuvalinizin bulunduğu ortam ne olur sa olsun tuvaliniz o ortama kendini adapte edebilmekte. Standart ölçülerin dışında istenilen ebatta üretimi yapılabilmekte.

 

 

Şase (Kanvas Cıtası)

Şase dediğimiz ürün tuvallerimizde kullandığımız ağaçtır. Kanvas Çıtası diye de bilinmekte. Bu kanvas Çıtası Tuvallerde Dijital baskı tablolarda kullanılmakta. Çam ağacından imal edilmekte. istenilen ebatta ve ölçüde imalatı yapılabilmekte.

 

Yunus Durusoy - 31.07.2022 - 5714
#çerçeveci# ankara çerçeve#ahşap çerçeve#tuval#şovale# çerçeve imalatı

Yorumlar

En Beğenilen

Ahşap Resim Şövalesi

Durusoy çerçeve olarak kendi ürettiğimiz çam ağacın ...

Başkent Kompanzasyon

Başkent Kompanzasyon ...

ANKARA BÖCEK İLAÇLAMA

Böcek ilaçlama firması seçerken dikkat ed ...

WEB TASARIM

Mobil Uyumlu Web sitenizin cep telefonundan, table ...